TARİHTEKİ ŞİRKETLER

Bir takım kurma yeteneği, bu nedenle takdir edilmesi gereken değerli bir şeydir. Afidamp’ın kuruluşundan bu yana derneğe yıllarca eşlik eden şirketlere kıdemli ortak sıfatını atayarak yaptığı seçim budur.

AfidampFAB Başkanı Bruno Ferrarese, “Bizi bu ödülü oluşturmaya götüren motivasyon, sürekliliğin değerini kabul etme ve Afidamp macerasına inanan ve bakma kapasitesi olan Şirketlere şükran ifade etme iradesiydi. Irak. Kurucu olan bu şirketler olmasaydı derneğimiz olmazdı. Afidamp onlarla birlikte büyüdü ve bir değer yarattı, sektörümüzde büyümesine katkıda bulunan ve varlığını görmezden gelen insanlara aşina kılan bir mihenk taşı haline geldi ”.

“Geçmişe yapılan bu dalış öğretici ve heyecan vericiydi. Bunun gibi anlar, iş yapmanın en insani yönünü ortaya çıkarıyor. Girişimcilik, projeleri, hayalleri ve taşıdıkları anı ve deneyimleriyle insanlardan oluşur. Ülkemizde bu durumda bu sektörün başarısına katkıda bulunan ve birkaç on yıldan beri kendi topraklarında refah ve çalışma getiren insanlar ”.

Bizi Arayın!