BİZ KİMİZ

Adiatek, modern tasarım üzerine ve zemin temizleme makineleri dünyasında onlarca yıldır çalışan tecrübeli insanlardan oluşan güçlü bir çalışma ekibi üzerine kurulmuştur. Tüm üretim İtalya merkezlidir ve bu, tamamen İtalya’da Üretilen kaliteli bir ürünü garanti eder. Adiatek’in hedefi, giderek daha zorlayıcı ve rekabetçi bir pazarda büyümek için profesyonel ve endüstriyel zemin temizleme makineleri sunmaktır. Adiatek markası, tüm dünyada otuzdan fazla ülkede yüksek kalitesi nedeniyle takdir edilmiştir.

KALİTE

Adiatek, bu sektörde tüm makineleri için “CB Raporu” nu alan ilk İtalyan şirketidir ve teknik standartlara uygunluk testlerinin önceden belirlenmiş kriterlere göre yapılmasını garanti eder.
“CB Raporu” kaliteli makinelerin üretimini ve satışını sağlar.

Ermat Makina Kimya Tem Hiz. Ltd. Şti. 20 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile İzmir’de endüstriyel temizlik ekipmanlarının dağıtım ve teknik servisi konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye’de endüstriyel temizlik ekipmanlarının tanınmasında ve büyümesinde aktif rol almıştır.


Serüvenimiz 90’lı yıllarda başlayarak türkiyede bulunan büyük markalı temizlik ekipmanlarının Türkiye pazarında dağıtımı ve satış sonrası teknik altyapı zincirinin oluşturulması ile başlamıştır .Tedarikçiler ve müşterilerle uzun vadeli ilişkiler şirketimizin temelini oluşturur. Bu uzun soluklu ilişkiler ve sektörümüzde uzun yıllara dayanan tecrübe, müşterilerimiz için güvenilir, kaliteli bir hizmeti güvence altına almaktadır.


Şirketimiz her geçen yıl uzman satış ve teknik servis kadrosu ile gelişmeyi kendine prensip haline getirmiştir.2019 yılında şirket bünyesine sektörde kendini ispatlamış %100 italyan üretimi olan  Adiatek markasının türkiye temsilciliğini alarak gücüne güç katmıştır.

ZEMİN OTOMATLARI

ÖDÜL

İLETİŞİM

Bizi Arayın!